Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Paypal-os számlámra küldtem...

Ha Paypal-os számlámra küldtem pénzt (forintot), és Angliából szeretnék rendelni, akkor az illető akitől rendelek, hogy kapja meg fontba? Vagy forintba kapja meg a pénzt, és át kell váltania? Vagy esetleg nekem kell átváltanom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy Esetleg a Paypal váltja át?
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor az nekem nem kerül semmi költségembe ugye?
2011. jan. 6. 14:03
 3/5 anonim válasza:

nos,hát így nem a legegyszerúbb elmagyarázni-de szinte biztos hooogy a paypal,ill a kinti bankod fogja átváltani-így a seller szinte semmit sem fog észrevenni,max ha várnia kell,míg a money-t megkapja.

De hadd kérdezzek már én is pár dolgot

már csak hogy pontosabbat is tudjak mondani (és mert nekem is kéne hamarosan :S) szóval-mire küldted ? kinti bankszámlá(d)ra? és hogy honnan-miről küldted számla deviza vagy forint alapú _ és hogy vagy posta v westernunion...?

na meg hogy neked ez mennyibe került!???

n--mate@hotmail.com

-ha nem akarod ide kiírni a részleteket....

2011. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] nekem ez az oldal sokat segített, forintalapú átutalást csináltam (ez az oldal is azt ajánlja), az unicredites számlámról (amúgy a paypal magyarországi bankja is az unicredit), mert nincs dombornyomott kártyám. ha pénzt töltesz paypal-os kártyáról, akkor ott van valami költség meg terhelés, ha számláról utalsz akkor az nem kerül semmidbe, én először csak 100Ft-ot utaltam, hogy biztos legyek minden rendben ment. köszönöm a válaszokat:) ha kell megpróbálok segíteni még.
2011. jan. 7. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Normál esetben a paypalra nem küldesz pénzt. Úgy működik, mint egy fizető terminál a boltban, mikor veszel valamit - egyszerűen lehúzza a kártyádról a pénzt, és átküldi az eladó paypalos számlájára.


Pénzt akkor von le, amikor az eladó a paypalos számlájáról átvezeti a pénzét a normál bankszámlájára.


Erről eddig nem tudtam, hgoy a paypalnak létezik saját bankkártyája, de minden olyan kártyával működik, ami a boltban vásárlásnál nem kér pin kódot.

2011. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!