Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a zongora...

Hogyan tudnék a zongora tudásommal pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szinten vagy és milyen stílus fekszik.

Bárzongoristákat szoktak hajóra keresni. Kemény meló, de jó.

A haknizene itthon nagyon megy, abból ha kiemelkedő vagy és szereted a dáridós förmedvényt, akkor lehet pénzt keresni.

Ha akadémiát végzel és ott kiemelkedő vagy, akkor nyilván azzal is.

Szóval több infót kérnénk :)

2011. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 6 éve zongorázom, de csak 15 éves vagyok.
2011. jan. 10. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A későbbiekre nézve, akkor azt kellene tudnod, hogy mi is az, ami érdekel. Ha klasszikus karriert tervezel, mert megvan mind az adottságod, mind a tehettséged, akkor legalább egy zenei szakközép majd zenei fősuli kellene, jobb esetben konzi és akadémia. Ez valamelyest megalapozná ezt a karriert, amelynek a útja elég rögös.

A bárzongorista "pálya" még feküdhet, ha szeretsz utazni és birod a huzamosabb munkát ilyen téren, de ehhez is nagy rutin és tudás kell (van egy magyar zenész, aki erről blogot is vezet, keress rá).

"Könnyűzenében" szerintem leginkább session zenészként lehet érvényesülni, de ahhoz nem csak szerteágazó tudás, de ismerettség is kell.

Tényleg attól függ, mi az, ami érdekel, és mi az, ami fekszik...

2011. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia Én most tanulok zongorázni.14 éves vagyok és nagyon érdekel a zene főként Lady GaGa piánó zenéi és én is abban reménykedek hogy valaki majd csak felfedez.Szeretnék hires lenni.Én most mindent megteszek hogy a klasszikus és a pop zongoraműfajt telyesen elsajátitsam.Szeretném ha valaki már ajánlana egy koncertre vagy valami ilyesmi.Próbáld meg azt h egy kissebb közösségben zenálsz pl suli és utána majd nagyobb és nagyobb helyeken pl.szinház,diák clubb ahol majd visznek zenélni.Több barátom is ilyen helyekre jár és őket már külföldre is vitték.És csak 2-3 éva tanultak meg játszani hangszeren.

SOK SZERENCSÉT

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már láttam utcazenészt is, aki zongorán játszott. Münchenben. Egész kis csapat volt, 4-5 fő, kicipelték a zongorát, nagybőgőt...
2011. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!