Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves régiség kereskedők,...

Don pepe kérdése:

Kedves régiség kereskedők, gitár gyüjtők ár ajánlatokat és tanácsokat kérek. Menyit ér?

Figyelt kérdés

szóval birtokomban van egy Jolana iris bass gitár nem sokat tudok róla csaj azt h szegény ha használni akarják jobb lenne egy új elektronika mert minden eredeti benne és nem tudom h szuperál TÖN MINT 30 ÉV után ezt a gitárt egy kedves néni adta nekem és szeretném eladni olyan embernek aninek ez sokat jelent szeretném ha pár ár ajámlatot vagy tanácsot kapnék ha valakit nagyon érdekel képet küldhetek sőt személyesen is meg nézheti

(értelmes válaszokat szeretnék)szóval Menyit ér?


2011. jan. 13. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
10-15e Ft...egy tömegtermeléses módszerrel gyártott termék nem ér sokat
2011. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha senkinek nem kell, én egy ezresért megveszem :)
2011. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell szomorítsalak de ezért nem fognak kapkodni a régiség kereskedők!Nem ér valami sokat!Tényleg tömeg cikk!
2011. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!