Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mozis diákmunkánál napi...

A mozis diákmunkánál napi hány órákat kell dolgozni? Miket kérdeznek az elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott már moziban diákként legyen olyan szíves és válaszoljon!
2011. jan. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

még nem dolgoztam,de diákszövetkezetnél ugy igen,hogy mi közvetitettük a diákokat

moziba is


önéletrajkzot kértünk be,az alapján válogatás (csúnya nem mehet),behivtuk magunkhoz a jelölteket,megkérdeztük hány napot ér rá,hol lakik,haza tud-e menni ha este 11-éjfélig meló van,meddig lesz még diák (tehát hosszu távon számithatunk-e rá),plussz elbeszélgettünk semleges témákról h oldódjon a hangulat,én sem vagyok sokkal idősebb mint akiket behivtunk


utána aki bennmaradt (szeptemberi válogatásnál 2 ember kiesett,ők mentek el amikor rájöttek h ott is csak minimálbért kapnak),azzal átmentünk a moziba,őtt a mozivezető (fiatal srác) elmondta h mik az elvárásai (pontos érkezés,egyenruha,és nincs olyan hogy azt mondom hogy ráérek,jövök,és előtte fél órával mégsem )

és ott helyben meg is csináltuk,hogy utánahéten ki mikor ér rá,már dolgoztak is azon a héten (először csak jegykezelőként,utána pénztár vagy büfé,oda be kell tanulni)


óraszám változó,2-12-ig terjedő,attól függ hogy hétköznap vagy hétvége,most vannak ilyen mozifesztiválok,többen mennek,több diák kell,hétvégén szintén több diák kell


de nyugi,hozzád hasonló koruak lesznek,nem emberevők:)

2011. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ!
2011. jan. 14. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy közbeírok, de engem érdekelne kifejezetten jegykezelői munka, ha esetleg valahol lehetne jelentkezni, mert nem találok :)


Van majdnem egy éves tapasztalatom Az Uránia filmszinházban, és imádtam :)

2011. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos, legalábbis nálunk nem lehet "csak úgy" jelentkezni, kell valaki aki beajánl az ott dolgozók közül.
2011. jan. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!