Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco-s clubcard kártya. Hogy...

Tesco-s clubcard kártya. Hogy kell beváltani a pontokat?

Figyelt kérdés

Minden blokk végén ott a kimutatás, hogy éppen hány pontom van. Már 400 fölött vagyok egy ideje. Tehát elvileg valahogy beválthatnám. Csakhogy postán nem küldtek semmit, az ígéret ellenére. Viszont azt olvasom, hogy csak január 31-ig lehet beváltani. Tehát akkor a következő két hétben hogyan is jutok hozzá a kuponomhoz?

Valaki ért hozzá?

Az ingyenes számot mobilról nem lehet hívni, a kistescos üzletben pedig nem tudtak válaszolni. A hiperbe meg csak ezért nem megyek ki...


2011. jan. 16. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

800 pont felett automatikusan küldik az utalványt.Olvasd el a papírt,amit a kártya mellé adtak,azon minen le van írva.

Nekem már kétszer összejött a 800, és meg is küldték az utalványt,úgyhogy gyújts még egy kicsit.

2011. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
400 pont felett küldenek utalványokat, de csak negyedévente. Legutóbb karácsony előtt küldtek, szóval kb. február végén lesz a következő. Ha kiküldték az utalványokat, akkor azt lehet látni, a blokkon, hogy levonták a pontot és írják is, hogy megkezdték a postázást.
2011. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek szerint nem késem le a beváltást.

Hát a 800 ponttól, pláne a kétszer 800-tól messze vagyok...

2011. jan. 16. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
400 pont felett már küldeni fogják, nem kell 800
2011. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AudioTherapy válasza:
100%
Nekem 4263 pont van rajta, mégsem kaptam soha semmit. A telefon esetében meg mindig foglalt.
2013. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 galaxy01 válasza:
Nem küldenek semmit... nekem 10000 pont felett volt...
2023. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2 éve már nem küldenek postán semmit valóban, az appban kell beváltani a pontokat elektronikus utalványra.
2023. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!