Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha elveszett a...

Mit csináljak ha elveszett a diákigazolványom és buszoznom kell? Fontos!

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél buszjegyet amíg nincs új diákod
2011. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig buszjegyet veszek, de multkor ellenőrzésen is kérték a diákot. ha akkor nem tudom odaadni kapok valamilyen büntetést? a végállomásig szoktam menni és addig is veszem a jegyet. 8.-os vagyok, csak kinézik belőlem, hogy diák vagyok nem?
2011. jan. 17. 13:29
 3/10 anonim válasza:
Suliba adnak ideiglenes diákot.
2011. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát suliba perpillanat nem tudok bemenni mert nemsoká osztályozó értekezlet. de még a héten elintézem ezt a diákigazolványos dolgot csak azt nem tudom h hova tűnhetett :S pénztárcámba csak a taj kártyám van.. D:
2011. jan. 17. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hordd magaddal a személyidet
2011. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem, miért nem tudsz bemenni a suliba?

Különben tökmindegy, hány éves vagy, az ellenőr nem arra büntet meg, hogy nem vagy diák, hanem hogy nincs érvényes diákigazolványod. Szóval kérj ideiglenest mindenképp, mert így megbüntethet. Vagy utazz teljes árú jeggyel.

2011. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtam bemenni suliba mert osztályozó volt és egy tanár se lett vna a közelbe... Amúgy nem volt semmi a buszon, nem jött ellenőr, de a héten szólok ofőnek h intézkedjen..
2011. jan. 18. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te okos :D

Ezt nem az ofő intézi, hanem te. Lemész szépen a titkárságra és ott az iskolatitkár (aki egyébként általában nem vesz részt az osztályozásban, lévén hogy nem tanít) kiállítja neked. Csak vigyél neki egy igazolványképet.

2011. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha diák jeggyel utazol és megbüntetnek akkor asszem 1300 ft a büntetés ha 5 vagy talán 10 napon belül bemutatod, hogy van érvényes diákod.
2011. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
upsz :$ elnézést. nem tudtam, és ilyen még soha nem volt velem:D de köszönöm szépen :)
2011. jan. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!