Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kabátot postázni? Hogy kell...

Kabátot postázni? Hogy kell becsomagolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkabátot szeretnék postára adni, szerintem nem több mint 2 kiló. Ezt ugye még sima ajánlott levélként is fel tudom? A másik amit nem tudok, hogy hogy célszerű becsomagolni, van e valami bevett szokás?Köszi előre is
2011. jan. 25. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

levél max 2kg -ig megy. És elviselhető méretekig szerintem.


Belföldi standard csomag feladás díja 0-20kg -ig kb 1.000 Ft, nem tudom mitől lesz standard és nem standard. Szerintem egy dobozba gyömöszölve standard lesz.


jobban jársz mint borítékban. Egy kabát nehezen férne el, és amúgy bubis borítékban illik minden sérülékeny cuccot postázni.

2011. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy mindenképp tedd bele valamilyen bubis borítékba, vagy nejlonba, mert az én külföldről hazaküldött kabátom a Magyar Postán rejtélyes módon magába szívott vagy 3 liter sarat... Nem tudom, hova tehették le, papírdobozban volt, állt benne a trutymó. A francia postát azért nem hibáztatom, mert az országból kilépés előtt fényképezték a csomagot, amit lekértem, és ott gyönyörű sértetlen volt... Naszóval abszolút nem törődnek a cuccaiddal, akármit írhatsz is a dobozra.


25/N

2011. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!