Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha diákmunkában burgerkingben...

Ha diákmunkában burgerkingben vagy mekiben dolgozom, muszáj fekete cipőt hordani? Vagy ott adnak egyet?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán milyen cipőt kell ott hordani?
2011. jan. 25. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Muszáj, és neked is kell megvenni.


Vegyél vmi gagyit 1500ft-ért.

2011. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken megkövetel(het)ik a színt is és hogy csúszásgátlós (munkavédelmi) cipő legyen. A munkaügyi hatóságok erre nagyon kényesek, és büntetnek érte, ha nem az előírásnak megfelelő ruházatod van, és már nem a munkáltató kapja a csekket, hanem a dolgozó, legyen az felnőtt vagy akár diák.
2011. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem kell megvenni? erről a tájékoztatásban nem volt szó jelentkezési lap kitöltése melett.
2011. jan. 25. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:

A tájékoztatóban az van hogy miben kell dolgoznod. És hogy ebből mit biztosít a meki (nadrág ing, sapka)


Vagyis benne van hogy nem adnak neked.

2011. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ne, csak az volt benne, hogy ha valamilyen szabállyal nem egyezek, tehát olyanok voltak, hogy ne hordj fülbevalót, ne legyen hosszú körmöd, össze legyen kötve a hajad. tehát az öltözékröl csak az olt hogy vasalt ruhában.. dehát ot midennki egyenruhában volt, csak a cipő érdekelene.
2011. jan. 25. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Jó akkor ne dolgozz ha ezen problémázol. Ha meg nem probléma akkor ne értetlenkedj, hanem köszönd meg inkább hogy valaki az idejét azzal tölti hogy egy vadidegen kérdéseire válaszoljon.
2011. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na idefigyelj b+,.. szerinted ez az oldal mire valo te csökkentagyu b@romarc , mielöt leorditják a fejem h myilen cipöben jelenek meg it megszeretem volna kérdezni, de ha nincs inyedre a kérdésem akor menj továb,, ki kiváncsi rád,, te megrögzött par@szt, én nem rpoblémázok, hanem megkérdeztem, és hogy eröl nem esett szó a papíron, és mielöt vennem kéne egyet tehát mielöt elkezdödik a munkám azelöt beszerezzek egyet. kicsit figyelj oda mit mondasz jo?

( és lnemérdekel hogy hogyirok, mielöt a nyelvtan helyeségröl it elkezdenél papolni , mint általában az ittlévök)

töbieknek köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 26. 00:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Ilyen idegrendszerrel nem fogod sokáig ott bírni.

Dolgoztam mekiben, az olyanok mint te két típusra osztható a gerinctelenebbje felmond 2 nap után (tippre te ez leszel) a másikat meg kirúgják egy hét után.


remélem azért pontoztad le a válaszaimat, mert semmi újat nem mondtam.. vagy várjunk csak, mégis.


Szánalmas, az ahogy írsz mindent elárul rólad.

2011. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hm ez vicces, ugyanis nem nekem kell a munka, hanem egyik barátnömnek kérdeztem meg,. de amugy.. ha feltenl egy kérdfést és te olyan választ kapnál rá, ami igazándibol nem lehet válasznak tekinteni, sőt inkáb pofátlan megfogalmazás véleménynyilvánítás.. te felpontoznád?. nemhiszem.

és az ember nem miden körülmények között viselkedik ugyanugy, érthető, hogy munkában befogom a számat és csinálom amit kell. tehát.. nézz egy kicsit magadba és utána szólj le másokat,,.

de ezt teljesen felesleges továb folytatni

mindkettönknek meg van a maga véleménye..

2011. jan. 26. 00:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok a véleményedre: Az első 2 válaszom miért nem tekinthető annak?
2011. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!