Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ebay-ről rendelek...

Ha az ebay-ről rendelek Angliából és egy helyről több dolgot, akkor mindenre kell külön postaköltséget fízetni?

Figyelt kérdés
Ha egy helyről rendelek több dolgot,akkor mindenre külön kell posta költséget fízetni,vagy ha egy csomagként adja fel,akkor arra ez egyre kell fízetni?Remélem érthetően írtam le!:)
2011. jan. 26. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az eladónál, de általában ha egy csomagban tudják küldeni, akkor csak egyszer kell a postaköltséget fizetni - de feltétlen le kell elöre irásban tisztázni, márcsak azért is, hogy késöbb emiatt ne lehetessen vita.
2011. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben!kösz a választ!
2011. jan. 26. 13:16
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy mindegyik termékének más a posta költsége.akkor melyik lesz érvényes az egész csomagra?
2011. jan. 26. 13:17
 4/8 anonim válasza:
Súly alapján számolják, tehát összességében a teljes csomagra nagyobb postaköltséget fizetsz mint a termékek közül a legnagyobbra.
2011. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csomagra nagyobb postaköltséget fizetsz mint a termékek közül a legnagyobbra.


Ezt nem értem bocsi!:)Mi az hogy a legnagyobbra?

2011. jan. 26. 13:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értem ok!Amúgy polókat akarok rendelni,de azért nem értem,mert valoszinü mindegyik poló egy súlyu és nem fél kg-al nehezebb.:)Az egyiknek a postaköltsége 1500 ft a másiké pedig 2500 ft.Pedig egy helyen van mindegyik,tehát még az sem lehet hogy az egyik 1000km-el távolabról jön.
2011. jan. 26. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Aok eladó a drágább fajta árut nem több pénzért inditja, hanem a különbözetet a postaköltségbe teszi. Igy neki ie megmarad a többlet, meg a vevönek se magasról kell inditani a licitet.


Ezért is célszerü elöre megegyezni az összes árura vonatkozó postaköltségben.

2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha utána nézel,hogy ha egy csomagban küldi el neked akkor mennyi lesz a posta költség,mert itt kint Angliában minél nagyobb a csomag annál drágább a költség,és elhiheted nekem nagyon drága..Lehet,hogy ha anyagilag kiszámolod jobban jársz ha külön-külön postázza..
2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!