Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit tud, mi a véleménye az...

Ki mit tud, mi a véleménye az újonnan bejött Széchenyi Pihenő Kártyáról és a „Hajrá”sportrendezvényre szóló utalványról?

Figyelt kérdés
Itt-ott olvasni persze már infókat, de személyes véleményekre gondolok... :)
2011. jan. 29. 21:46
 1/1 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be, nem értem miért kell egy jól működő dolgot (gondolok itt az üdülési csekkre)így el rontani. Szerintem így az lesz, hogy a kevesebb jövedelemmel rendelkező családok otthon nézegethetik a szép kártyájukat,mert egy pl. négyfős családnak nem lesz annyi összeg rajta, hogy üdüljenek legalább egy hétig, mert ahogy néztem most még csak a 4-5 csillagos szállodákban fogadják el. Persze gondolom ez bővülni fog még pár wellnesses hotellel, és további luxus szállodával, úgy hogy ez megint a jómódúaknak van, de nekik meg minek. Az én családomat tüzes vassal nem lehetne ilyen helyekre bekergetni ha milliomosak lennénk sem, mi szeretjük barátságos családias apartmanokat, faházakat stb... Gondolom nem én vagyok az egyedüli ezzel a véleménnyel sőt...
2011. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!