Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két önéletrajzot küldjek 2...

Két önéletrajzot küldjek 2 munkakör megpályázásakor?

Figyelt kérdés

Egy cég 2 féle munkakörben keres alkalmazottakat, mindkét pozíció érdekel.

Ha egy jelentkezést küldök és azt írom, mindkét állás érdekel, nem gondolják azt, hogy kétségbeesésemben bármit elvállalok?

Inkább küldjek két emailt külön-külön pozíciónként?


2011. febr. 9. 20:54
 1/3 anonim válasza:

egy életrajz elég.

akkor gondolnak kétségbeesettnek, ha kettőt küldesz.

2011. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legutóbb egy ilyen helyzetben én egyet küldtem, arra amelyikre azt gondoltam, hogy inkább felvennének. Mellé a levélben nem azt írtam, hogy "ha ez nem jó a másik is"..,hanem a szakterületről írtam, hogy az érdekel és éppen ilyen vagy ehhez hasonló munkakörben szeretnék dolgozni.

Mondjuk az volt jó, hogy mindkettő kereskedelmi téma volt...

És mivel egy hétig nem reagáltak rá, egy hét múlva felhívtam őket, és megkérdeztem, hogy hol tart a folyamat, más hasonló munkalehetőség van-e náluk...

Na és magától mondta a nő, hogy két embert keresnek, egy másik hasonló feladatra.


Szerintem is kétségbeesettnek tűnik egyszerre mindent megpályázni...

2011. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy motivációs levelet és önéletrajzot küldtem, beleírtam, hogy mindkét pozícióra pályázok, de lehet nem volt jó megoldás, mert nem hívtak vissza...:-) de lehet csak az ovlt a baj, hogy a tapasztalatom sem volt elég.
2011. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!