Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Nyáron szeretn...

15 éves vagyok. Nyáron szeretnék menni a Balatonra dolgozni. Lehetséges? Júliusban leszek 16.

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat:):)
2011. febr. 10. 21:07
 1/1 Veb ***** válasza:
100%

Szia!

Törvényszerűen csak diákszövetkezeten keresztül tudsz munkát vállalni, azt is úgy, hogy a szüleid alá kell írjanak egy nyilatkozatot amiben beleegyeznek abba, hogy dolgozhass 15 évesen, 16 évesen már nem kell ilyen herce-hurca. Amire számítani kell, h adószámod bankszámlaszámod kell legyen, mert enélkül nem tudsz munkát vállalni ( általában utalják ) mivel szövetkezeti tag kell legyél a közvetítőnél 1000 Ft-s (általában) szövetkezeti tagdíjat kell egyszer, a regisztrációkor fizetned amit vissza fogsz kapni amikor kilépsz a diákszövetkezettől : )

Remélem tudtam segíteni!

2011. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!