Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne erre a munkára...

Érdemes lenne erre a munkára jelentkeznem? Borítékolás. Tapasztalatokat kérnék ha van!

Figyelt kérdés

Ezt a hirdetést találtam az újságban:

"Otthoni dolgozókat keresünk borítékolási munkára (...) Kereseti lehetőség bruttó 95E ft/hó. Kérje részletes tájékoztatónkat bizalommal, ami ingyenes, válaszborítékot mellékelve. Express Work Europa..."

Gyesen lévő kismama vagyok, de félek, hogy becsapnak.


2011. febr. 11. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Borítékolásért, vagy egyáltalán ilyen otthoni munkáért hol akarsz te 95 ezer forintot, amikor én pénztárosként 75-öt keresek? Ha nem sajnálod egy bélyeg árát, akkor elküldheted, de utána úgyis az lesz, hogy fizess x forint regisztrációs díjat vagy valamit, aztán kihúznak belőled párezer forintot, és többet nem hallasz róluk.
2011. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem hozzászólónak, ez ökörség ne foglalkozz vele. Pénzt akarnak Tőled kicsikarni.
2011. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "borítékolás" azt jelenti, hogy fizess X Ft-ot, majd névtelenség mögé bújva adj fel hirdetéseket, hogy neked is fizessenek X Ft-ot, hogy "munkát" adsz.
2011. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm igy dölt be az ilyeneknek.Küldj válasz boritékot,meg 800 Ft-ot,és remek álláslehetőségeket tudunk ajánlani-szólt a hirdetés.Két hét múlva megjött a boriték,és szó szerint ez állt benne.Keressél fel takaritócégeket,vállalj ottoni munkát,pl csomagolást,gyermekfelügyeletet,telefon ügyeletet!!!!Kész átverés.
2011. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!