Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy gyárba operátort...

Ha egy gyárba operátort keresnek azmit takar? Mit kell csinálnia egy operátornak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen eszközt működtetnie kell, ami csinál is valamit a termelésben. Ez gyakoraltilag bármi lehet. Úgy is lehetne mondani, hogy sormunkára keresnek embert, de az nem biztos, hogy sormunka. De mindenképpen valamilyen betanított dolog.
2011. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Betanított munka, általában egyféle dolgot kell csinálni, nagyon gyorsan és nagyon sokat. pl. kábelszerelés, műanyag kütyük összerakása stb.
2011. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Csicska munka, de ha megfizetik vagy ha nincs jobb és kénytelen vagy akkor csináld.

Előrelépésre ne számíts, és ne dőlj be a nagy vetítő szövegeknek mert nem, az sosem úgy van!


Ha csicska munkát vállalsz akkor pedig viselkedj úgy mint egy csicska (Igen gazdám, parancs főnök, Neked abban igazad van) különben rövidtávon megröptetnek.

2011. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Azért annyira nem vészes a helyzet!Persze ez gyártól függ.Általába műszakba kell járni dolgozni 2-3 műszak van.

És lehet összeszerelés forrasztás lézerezés nálunk nem mindig ugyanazt csináltuk így nem volt unalmas.Az első gyárba ahol dolgoztam soron voltam ott 5-6 ember dolgozott mire kész lett egy kapcsoló a másik gyárba csak egyedül dolgoztam így nem függtem a többiektől.

Ha mész általába körbevisznek a gyárba és van ahol próba munka is van.

2011. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszi
2011. febr. 18. 16:04
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsoelöttinek meg azt üzenem hogy aki dolgozni akar az nem válogat ha nincs más elkell válalni azt majd csak lesz jobb. És aki dolgozi az már nem csicska, csicska az aki kifogásokat keres hogy mér nemjo ez meg az csak hogy ne keljen dolgozni. Ennyi.
2011. febr. 18. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok!


Ezen a csicskás dolgon én is kiakadtam:(Nagyon sok diplomás munkatársam van mert nem tudtak elhelyezkedni máshol és azért az a nettó 110 körül nem olyan vészes átmenetileg 2 műszakba.

Amúgy nálunk van előrelépési lehetőség,sokan kerülnek be a sorról irodai munkára.

2011. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 110-et lehet gyárban keresni? Mindjárt elmegyek egy gyárba.
2011. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Bizony az egyik munkatársam dolgozott gyárban operátorként 6-7 évig. Mikor eljött akkor kapott kézhez 140-170 között, attól függ kellett-e túlóráznia. Az operátor annyit jelent, hogy felügyeled egy automata gépsor működését, ha valami gond van vele szólsz a gépbeállítónak, vagy a karbantartásnak.
2011. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Én nem azt mondtam hogy a csicska munkát lenézem, a szó valós értelmében mondom, hogy az operátor csicskamunka, én is csináltam!


Higyjétek el , semmi komoly dolgot nem bíznak rád majd, de amit rádbíznak azon még a szőrszálat is kritizálni fogják, és ha valakinek szar napja van mindíg abba rúg bele aki a ranglétra legalján van.


Sajnos ez a valóság és hosszútávon felesleges a széllel szembe pisálni.

2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!