Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en vásárolok olyan...

Ha ebay-en vásárolok olyan terméket, amit csak Amerikában szállítanak ki, hogy tudom eljuttatni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csomagküldő, de mi ennek a menete?Tudtok esetleg ajánlani olyan csomagküldőt, ami megbízható, és lehetőleg olcsó(a gyorsaság nem annyira fontos)?
2011. febr. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebay-en ha az eladó jelzi, hogy nem küldi el Magyarországra, akkor nem küldi el semmivel sem. Mi úgy oldjuk meg hogy ismerőst keresünk onnan (esetünkben Németország), aki elhozza vagy elpostázza. Remélem erre gondoltál.
2011. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, félreértettem valamit, sajnos nincs olyan ismerős, akivel USA-ból lehetne hozatni bármit is...
2011. febr. 18. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Worldwide szállít akkor sehogy. Aukció stornó. Arra pedig végképp ne számíts, hogy olcsó lesz. Én apróbb dolgokat vettem, olyan 30 USD (6000HUF) körül volt a szállítás.
2011. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik azért még olyan lehetőség, hogy bérelsz USA-ban egy cimet (gyakorlatilag "postafiok"), és onnan elküldik neked.

Viszont ennek van havi + postazasi dija, tehát nem olcso, inkabb akkor éri meg, ha rendszeresen kapsz küldeményeket USA-ban, és fontos neked: gyanitom, hogy ebay vásárlás nem ez a kategoria


Pl.: www.usa2me.com, www.usglobalmail.com, www.usabox.com


Másik lehetőség: ellentétben másik válaszolóval én ugy tapasztaltam, érdemes megkérdezni az eladókat, elküldenék-e mégis Europába, Magyarországra. Ez főleg kisebb eladóknál működhet - néha sikerült jo aron megszereznem igy dolgokat.

Különbség van aközött, ha "lustaságból" csak USA-t jelöli be valaki, vagy ha tudatosan kizarja Europát (vagy akár Magyarországot)

2011. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!