Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem vagyok pitiáner, de ettől...

Nem vagyok pitiáner, de ettől sokkot kaptam! Névjegykártya nyomtatás ennyiért?

Figyelt kérdés
Kértem egy ajánlatot. A grafikának külön ára van, tehát az nincs benne a névjegykártya darabárában... ami... 175Ft/db!!!! Nem sok ez egy kicsit? Vagy valami csodapapírra nyomják?
2011. febr. 18. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány darabot rendelnél? Mennyi a grafika ára?
2011. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
300db 8500 a grafika
2011. febr. 18. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy A4-es oldalra 10db fér, tehát az 30 nyomtatott papír. Ha laminálva is van akkor is kb.50Ft/db.

Javaslom hasonlítsd össze az webshop árakkal. Lehet rendelni a neten is.

2011. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Körbenéztem természetesen, tisztában vagyok vele, hogy max 50 Ft. lehet. Csak azért kellemetlen, mert ismerős. Ezért nem kérdeztem előre, gondoltam nyilván nem lesz több 40 forintnál. Főleg, mivel nincs is laminálva... Lehet, hogy csak elírták, és 17,5 Ft. :D Csak mielőtt hitetlenkedve felhívom, gondoltam megkérdezem itt, hátha van valami magyarázat egy ilyen árra... de látom nincs.
2011. febr. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!