Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nap hányszor jöhet a postás?

Egy nap hányszor jöhet a postás?

Figyelt kérdés

Szóval én úgy vettem észre, hogy kétszer. Reggel hozza a reggeli lapot, majd dél körül a többit csomag, levél stb).

Ha fél 10kor voltam a postán és azt mondták, nincs csomag számomra, aznap még lehet? Vagy olyankor már nem jön postakocsi?


2011. febr. 23. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ hol


falun 1x megy,ha nem vagy otthon és ajánlott,akkor másnap próbálkozik,postakocsi is kora reggel érkezik csak


városon nekünk postakocsi érkezik reggel,postás nekiindul,ha valamit nem tud kézbesiteni,akkor cetlit hagy hogy jön délután is

de csomag ha reggel nem jött,akkor max akkor jöhet már ha pl ems-ként adták fel (az az aznap kézbesitendő)

2011. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi falun lakunk.

A reggeli lapot nem a postás hozza, hanem az újságnak saját újságkihordója van, ő hozza reggel 1/2 7 körül.

A postás egyszer jön: 10-12 között.

A csomagot a postásautó hozza, teljesen eltérő időpontban: reggel 7 és délután 5 között bármikor.

Ahonnan a postakocsi indul kihordani a csomagokat, arra a postára napjáben egyszer érkezik csomag (vártunk egyszer egy sürgős csomagot és megkérdeztük)

2011. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit hoz ki, egyes közszolgáltatóknak saját kihordóik vannak, tehát pl. a gázszámlát, nem mindig postás viszi ki. Az újságot szintén más hozza ki, van a normál kézbesítő, aki leveleket stb. visz ki azok 1x 1 nap, és van a csomagkihordó esetleg, ha fontos levelet vársz akkor expressz szolgálatos.
2011. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó ezeket a dolgokat tudni végre! :)
2011. febr. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!