Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online forex ügyletekhez...

Luckyshadow kérdése:

Online forex ügyletekhez milyen platformot javasoltok?

Figyelt kérdés
Én magam az Oanda és az FXpro között vacillálok, de ha van valakinek jobb tapasztalata kérem jelezze! Jó lenne, ha számlanyitás előtt kicsit belenézhetnék a terminálba (demólehetőség), hogy tudjam mire számíthatok!
2011. febr. 28. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én leginkább semilyet se.


Én is gondolkodtam ebben egy időben, de aztán az ilyen és ehhez hasonló irások el is tántorítottak.


[link]


Ha végigolvasod, akkor rájössz arra, hogy könnyen benne lehet az is a pakliban, hogy te nem is a valós tőzsdei adatokat látod, hanem amit ők (brókerek) kozmetikáznak, és ők már eleve eldöntik, hogy te hogyan dönthetsz majd, magyarul akár át is verhetnek úgy hogy ha már profi vagy még akkor sem jössz rá, és azt gondolod majd, hogy te bsztad el.

2011. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és bróker nélkül meg nem tudsz pénzzel, élesbe tőzsdézni mert ezekhez az ügyletekhez kötelező a cég, és a hivatalos brókervizsga.

Magánszemély is csak bejegyzett brókercégen keresztül ügyködhet élesben.

2011. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!