Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha megbukik a forint?

Mi lesz ha megbukik a forint?

Figyelt kérdés
Van erre reáls lehetőség? És akkor mi lesz a nehezen megspórolt pénzünkel, amit esetleg államkincstárba, vagy hosszú távra lekötöttünk? Vállal az állam garanciát???? De hogy amikor már mondhatni csödbe ment az állam? Ezt nem értem!!! Hogy vállalhat valamire is garanciát?
2009. febr. 19. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget kérdeztem?
2009. febr. 20. 10:51
 2/5 anonim válasza:

Van hát barátom nézd meg a világot 20% esik usa naponta!!!

Itt is csak idő kérdése az egész.Mensd a vagyonodat ammig lehet. pillanatok alatt össze omlik az minden és úgy is csak

szobat este jelentenék be amikor már semmit se tudnál tenni.Aztán a pénzed talán 10% kapdmeg 90% oda veszet ez a válság.

2009. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SZERINTETEK MIKOR KÖVETKEZIK BE A BUKÁS??? MOST A TÜNTETÉSEN ÖSSZE OMLIK A KORMÁNY ??
2009. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyik tüntetésen? Szerintem ha összeomlik akkor nem a tüntetések miatt, annyi volt már a tüntetés, hogy ha akart volna már rég összeomlik.
2009. febr. 21. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Még legalább 20 mrd euro devizatartaléka van a kormányzatnak. 2009 első felében biztosan nem lesz államcsőd, és szerintem később sem. A forint még gyengülhet, de nem szélsőséges mértékben.
2009. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!