Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy majdnem 17 éves lánynak...

Egy majdnem 17 éves lánynak milyen munkát ajánlanál nyárra Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 12:31
 1/3 anonim válasza:
Hááát.. ha tanulo vagy, akkor egy iskolai látogatással bemész egy diákmunkával foglalkozó céghez(annyi van mint égen a csillag), beregisztrálod magad és jelentkezel munkákra, amelyik éppen megtetszik és szimpatikus számodra..ha nem vagy sulis..akkor passzolom a kérdést, de érdekelne engem is, nemcsak nyárra és nemcsak bp-en.. a húgom 20 éves és már nem sulis..érdekelne hogy milyen-hol munkákra lehet az ő esetében jelentkezni!
2011. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még suliba járok nappalira!DE nekem csak a nyári munkák lennének alkalmasak, mivel délután 3 órakor szabadulok ki a suliból, így nehéz lenne tanulni meg dolgozni is...
2011. márc. 14. 09:55
 3/3 anonim válasza:

Ha nyáron akarsz dolgozni,szerinted mekkora a valószínűsége hogy nyáron is van suli???Általában ezt nevezik nyári szünetnek!

Nyáron, nyár elején szoktak a legtöbb diákok dolgozni,de te már most alapozd meg a munkádat, jelentkezz be mert szerintem mire te dolgoznál addigra munkád nem lesz.

2011. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!