Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a pénzgyűjtés feltételei?...

Mik a pénzgyűjtés feltételei? És korhatárhoz van kötve?

Figyelt kérdés
Ez úgyvan hogy én 15 éves vagyok...és nem tudom h szabad e 18 év alattiaknak is pénzgyűjtésbe kezdenie?!(szájt becsukni xD)Igen...tényleg komolyan gondolom eszt az egészet (bár tudom h 15 éveseket nagyon nem is szoktak komolyan venni), és ezért szeretném ha komoly válaszok(is)érkeznének...és h ha igen szabad, akkor miféle engedélyek kellenek hozzá (persze lesz felnőt is).Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 14. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne gyüjthetnél? az én gyerekeim már 5 évesen biciklire gyűjtöttek. (a fiam először helikopterre, de aztán ő is a bicikli mellett döntött)
2011. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl. otp junior számlát már nyíthatsz
2011. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz gyűjteni? Kéregetni? Munkával? Nem minden formája ok-s.
2011. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

uff...tudtam h ha kihagyom akkor az nem lesz jó ötlet O_o

Én olyan értelemben gondoltam a pénzgyűjtésre mint vegyük pld. japánt, h nekik öszegyűjteni egy kis összeget,és aszt elküldeni nekik. egyszóval kicsit nagyobb tervem van ezzel mint egy bicikli :D ezért volt ott is az h''persze felnőt is lesz ott''^_^ Ezért a hibáért bocsánatot kérek...nemgondoltam h ez is fontos :S és köszönöm a válaszolóknak is :D

2011. márc. 14. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyűjthetsz, csak senki sem fog komolyan venni.
2011. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ht. igen :D akkor ha ez nem jön be marad a papírgyűjtés/leadás O_o
2011. márc. 14. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen célre gyűjtenél? Lehet, hogy tudunk segíteni!
2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ht. sajnos ami Japánban történt :S (bár ne kellene).Nos erre szeretnék/nk, ha minden összejönne :D Reménykedjünk benne :D
2011. márc. 14. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Isaura felszabadítására gyűjtök.

Mióta szereztem igérvényt Leonciotól, hogy ha összejön az egy millió dollár, akkor felszabadítja, teljesen hiteles vagyok az emberek szemében.

2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!