Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán, ha én ajánlottam a...

Vaterán, ha én ajánlottam a legtöbbet a termékért, az aukciónak már vége, meddig lehet másnak leütni a magasabb villámáron?

Figyelt kérdés
Miért nem az enyém a termék a licitálás végén?
2011. márc. 20. 17:14
 1/3 anonim válasza:
Ha már az aukció lejárt, és a legnagyobb licitáló te vagy (azaz a te nevedet látod a termék oldalán, mint "Nyertes"), akkor azután már nincs lehetőség villámáron vásárolni.
2011. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Viszont ha vége az aukciónak, és bár te ajánlottad a legtöbbet, mégsem nyertél, akkor valszeg van minimálára, ami alatt az eladó nem adja oda. Ebben az esetben a licited mellett ott van, hogy a minimálárat nem érték el.

2011. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, értem. Mivel ott a villámár ikon, azt hittem, lehet még rá ütni:) tehát Az enyém a cucc, szuper kiscipő a fiamnak! Köszi!
2011. márc. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!