Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltöltős telefonotokról...

Feltöltős telefonotokról előfordult már, hogy megmagyarázhatatlan módon tűnt el pénz?

Figyelt kérdés
Vitamax special feltöltős kártyámról úgy tűnik el a pénz, hogy nem is használtam a telefonomat. Néhány napja jött egy sms az egyenlegről, közel 2000 ft. A telefont félre tettem, hozzá sem nyúltam (másikat használok). 3 nappal később jött az sms, nem tudták levonni az 500 ft-is havidíjat.... Hogy lehet ez és mit tegyek? Veletek fordult már elő ilyen? Hogy tudom bebizonyítani, hogy nem használtam el a pénzt?
2011. ápr. 2. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő ilyen, pár 100 ft "eltűnt"
2011. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem iratkoztál fel semmilyen f@szságra, ami levonogatja a pénzed? Fizetős szolgáltatás, egyéb?

Menj be reklamálni, jobbat nem tudok.

2011. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem vagyok semmilyen szolgáltatásra felíratkozva, de nekem is rengetegszer van, hogy amikor feltöltöm a kártyám 1500-al, jön az sms, hogy egyenlegem 1479, meg hasonló forintösszeg....
2011. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
T-mobile-nál nem emlékszem hogy nekem lett volna ilyen, Vodások vagytok? Mert ha sok emberrel történt ez, akkor több embernek már csak hisznek és utánanéznek. (ha akarnak...)
2011. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, Vodás vagyok, és a családban is vettünk már észre ilyet, de nem tudjuk, hogyan tudnánk bizonyítani :(

Természetesen nem vagyok semmire feliratkozva, ami ennek oka lehetne.

2011. ápr. 2. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a T.Mobilnál tünt nem egyszer el pénzem,de a barátnőm még rosszabbul járt.Egy időben havonta vettek le minden feltöltésnél,800-1200Ft.ot.Aztán amikor már türhetetlenné vált a dolog felhivtuk a központot,aki órákig kereste a választ mire megtalálta.Állitólag a szám valami idegen "nemtudjuk mihez"volt regisztrálva,ami szolgáltatásnak minősült.De,hogy a szolgáltatás maga mi volt azt soha sem tudtuk meg.Ezenkivül,ő sehová sem regisztrált,mert minek is tette volna?Lényeg,hogy a pénzt vissza nem kapta,a pénzlevételek megszüntek.
2011. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!