Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka-szövetkezetnél...

Diákmunka-szövetkezetnél meló. Milyen sms-t írjak vissza?

Figyelt kérdés

Ha diákmunka szövetkezettől kapok sms-t, hogy következő nap mehetek melózni ha érdekel, leírják, hogy mennyiért és mennyi ideig kell dolgoznom, és mondják, hogy ha érdekel írjak sms-t egy számra, akkor abba az üzenetbe mit írjak?

Mert én egyből küldtem is az sms-t, hogy "Igen, érdekel a munka!" (ez ma du. 2 órakor volt), de azóta sem kerestek meg..

Nem csak ennyit kellett volna írnom?


2011. ápr. 3. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ennél többet írtam volna.


Pl. azt, hogy Igen, érdekelne az xy referenciaszámú (ha van) xy pozícióra meghirdetett munka (gondolom napi több 100 smst kapnak, így sokkal könnyebben be tudják azonosítani).

Azt is odaírnám, hogy a holnapra (dátum) szóló munka érdekel.

Várom mielőbbi visszajelzésüket, név

2011. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Legközelebb(remélem lesz) majd nem csak ilyen félválaszt írok vissza..
2011. ápr. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!