Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb PTC oldalak...

Melyek a legjobb PTC oldalak amelyek VALÓBAN fizetnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hidd el hogy ezekkel NEMLEHET pénzt keresni, legalábbis max éppen annyit hogy fedezd a géped áramszükségletét. keress MUNKÁT...
2011. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezek mind átverések egytől egyig, akárcsak az MLM.
2011. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindjárt fog jönni azzal, hogy de igenis a haverja nagymamájának egyik ismerősének fizettek. Ha igaz is, úgy ahogy az első mondja, minimálisat, párszáz forintot havi szinten...
2011. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták, nem lehet megélni belőlük, de ha az ember sokáig kitartóan csinálja, akkor egész szépen lehet keresni velük. Én egy darabig csak onbuxoztam, kerestem vagy 200 dollárt vele, de most becsődölt az oldal, már nem fizet, csak kamuzik. Viszont rájöttem, hogy ha ilyen oldalakkal akarsz foglalkozni, több oldalt kell használni egyszerre. Itt nem reklámozok, ha írsz privátot, akkor adok linkeket.
2011. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!