Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fundamenta vagy OTP LTP?...

Fundamenta vagy OTP LTP? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
Mit tudtok róluk? Úgy értem miért tartjátok jobbnak azt, amelyiket....
2011. ápr. 6. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a Fundamentának is köze van az OTP-hez,egyiket sem ajánlom. Piszok nehéz lesz a pénzedhez jutni.
2011. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előre lehet gondolkozni, hisz a feltételek adottak....hogy mire használható fel a pénz.
2011. ápr. 6. 10:43
 3/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Az első hozzászólásban nem tudom mire értendő az, hogy a Fundamentának érdekeltsége lenne az OTP-ben, mire gondolsz?

A másik pedig, hogy direktben egyiket sem ajánlom, csak ha megfelelő bátorsággal és tudással tud az ember odamenni, akkor a Fundamentát,de ott is jól meg kell gondolni mit köt az ember, mert nem egy ügyfelemet verték át.

2011. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az OTP-s érdekeltségről én sem tudok egyébként.

Konkrétan hogyan verték át az ügyfeleidet?

2011. ápr. 7. 06:48
 5/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

1. és legfontosabb, úgy ajánlgatják a hiteleiket, mintha kötelező lenne a megtakarítás mellé

2. amiket mint közvetítő kötöttem , felhívták szimplán az ügyfelet, hogy mostantól ők kezelik az ügyet

3. Most kösd meg nálunk, mert én már az igazgatótól tudom, hogy pár hónapon belül leviszik az ÁT mértékét, ez volt 1,5 éve!

4. És ez nem ügyfél, itteni kérdés volt:

8. év vége előtt 3 hónappal mondjuk fel, mert akkor a kiutalás pont akkora lesz meg, mire letelik a fizetési idő.

Csak 2 gond van: eleve úgy van kikalkulálva hogy 3 hónappal kevesebbet fizessen az ügyfél és igy lesz kerek egész 8 év

Illetve, mivel a 8. év vége előtt felmondták, igy nem szabad felhasználású az összeg!!

Ez csak pár ami eszembe jut.

2011. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad! :) Okulok belőle.
2011. ápr. 8. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!