Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernéd a lottó fődíját,...

Ha megnyernéd a lottó fődíját, ami nagyon sok pénz, mit tennél?

Figyelt kérdés
Vicc nélkül, komolyan kérném, gondoljátok át alaposan a kérdést!
2009. febr. 28. 22:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jó helyre írtam, de eredetileg más lett volna a kérdésem, de olyan már volt. :)
2009. febr. 28. 22:25
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hányszor átgondoltam már... Álmodozni lehet... :P Node a kérdésre válaszolva... Én először is titkokban tartanám... Az irigység manapság nem ismer határokat... :( Elmennék ahhoz a lányhoz akit szeretek, ez lenne az első lépés... Megmondanám neki, de mivel ő még tanul, ezért adnék neki vmennyit, és közös megegyezés alapján elutaznék oda, ahol mindketten szeretnénk lakni, vmi távoli országba, vagy nem tudom... Ott kivárnám amikor befejezi a tanulmányait, és visszajönnék érte... :) Persze közben küldenék névtelenül haza, nagyiméknak, keresztapámnak, legjobb barátomnak, és még nem tudom kinek... A többi meg elválna...
2009. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Befektetném, valami fix és biztonságos dologba. Vennék mondjuk 100 lakást, aztán kiadnám albérletbe, az már jó pénz lenne.

Persze titokban tartanám, a nagyon közeli hozzátartozóknak mondanám csak el, mert hát valamivel meg kéne indokolni, hogy miért nem megyek egyetemre. Bár lehet, hogy akkor valami gazdaságtudományi helyre mennék, ha nagyon nagy összegről lenne szó.

2009. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
96%
én 14 éves fejjel úgy gondolom, hogy elsőnek adnék egykét "kutya-árvaháznak" belőle, aztán pedig fizetnék amennyit csak kérnek azért, hogy a példaképemmel, Kowalsky-val találkozhassak, aztán persze magamra is hagynék belőle ruhákért, kiegészítőkért, és nagyon sok rajzfelszerelésre. aztán persze a családomra, barátaimra is költenék:D én így köbö ennyit:D jah, és elmennék nyaralni....
2009. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyitnék egy boltot anyukámnak, befektetném ingatlanokba, stb hogy tudjon miből élni. Vennék neki egy új házat, kocsit, bátyámnak is, aztán ha mindent elintéztem lelépnék és boldogan élnék a maradék pénzből álmaim országában.
2009. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
75%
A felét mindenképpen befektetném. A másik feléből meg valami vállalkozást nyitnék, hogy legyen munkám, ugyanis tevékenység nélkül nem tudnék élni. Bár egy magyar lottónyeremény teljes összege is kevés lenne, de szívesen készítenék egy magyar telenovellát (a németeknél bejött ez a latin-amerikai műsorformátum). Legszívesebben a Titkok és szerelmek, a Paula és Paulina vagy a LaLola hazai remake-jét készíteném el itthon, ugyanis nagyjából megírtam ezeknek a sorozatoknak az átdolgozott, magyar viszonyokhoz igazított változatait.
2009. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Vagy befektetnék a magyar elektronikus zenébe, mint DJ Manian tette (a Cascada nagyon sikeres lett), és az előadóimat kiküldeném a nemzetközi zenei porondra.


Keresnék egy csinos, angolul helyesen, szépen beszélő, nagyon jó hangú fiatal énekesnőt, aki régi magyar slágereket énekelne angol dalszöveggel, dücdücösített formában.

2009. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Vennék a lánynak akit szeretek egy klubbot,meg egy házat.Adnék a családtagoknak rokonoknak,és jótékonysági célra.Ami maradna azt befektetném valamilyen vállalkozásba.
2009. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy éttermet, álmaim házát, álmaim autóját, családom támogatnám, férjem családját, szülőfalumat és a lehető legtöbbet jótékonykodnék.
2009. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Én alapítványokat hoznék létre , tehetséges emberek pályázhatnának pénzre . Persze vinném a saját vállalkozásomat is .Senkinek nem mondanám el , még a közeli családtagoknak sem .
2009. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!