Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova mehetnék jó diákmunkára?

Hova mehetnék jó diákmunkára?

Figyelt kérdés
16 éves budapesti lány vagyok. igazából engem a fotózás(katalógus pl.) érdekelne, vagy tánc esetleg ének.. vagy különféle szépségipari termékek hiresztelése eladása.
2009. márc. 1. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:

cukrászdába dolgozni..:)

persze nyárra

2009. márc. 1. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fotózás nem egyszerű. Csak akkor van esélyed modellkedni, ha nagyon szép vagy, és még pózolni is tudsz. Ha csak simán szép vagy, akkor azt mondják majd a modellügynökségeknél, hogy csináltass portfóliót vagy végezz el egy tanfolyamot jó pénzért, és aztán adnak munkát. Persze nem adnak, a pénzed kell nekik.


Inkább statisztának jelentkezz, keveset fizetnek, de legalább ők fizetnek, és nem te. Az ilyen helyeken is van regisztrációs díj, de megfizethető. Armada pl, nem tudom, még létezik-e.


Tánc, ének... ezekkel csak akkor kereshetsz, ha tényleg tehetséges vagy.


Szerintem jelentkezz statisztának, de nagyobb összegű regisztrációs díjat ne fizess ki.


Jelentkezhetsz hosztesznek is, de az igazán jó munkákat nagyon nehéz megkapni. Promóciókra simán felveszik az embert, kicsit többet fizet, mint a dobozolás és társai, de elég fárasztó.


A Pesti Estben sok hosztesz- és statiszta-hirdetés van egyébként.


A szépségipari termékeket csak akkor ajánlom, ha nagyon sok ismerősöd van, és nem megy rá a jóismeretségetek az üzletelésre. Ja, és nem is tudom, hogy felvesznek-e Avon-féle cégekhez, ha még nem vagy nagykorú.

2009. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát hu.

tudok táncolni meg énekelni.

az h szép vagyok e azt én nemtudom eldönteni

2009. márc. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!