Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fiatalon pénzt...

Hogyan lehet fiatalon pénzt keresni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A nyáriszünetig szeretnék összegyüjteni legalább 39,499.23 forintot.. Egy kutyát szeretnék venni, a szüleim megengedték de nekem kellene megvennem. Mivel még nem dolgozhatok nem tudom hogyan juthatok pénzehez..
2011. ápr. 10. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

13 évesen sehogy. Esetleg valami kis apróságok, a szomszédnéninek bevásárolhatsz néha, vagy ilyesmik, de az a pénz max csokira lenne elég.

Mi az a 39,499.23 forint egyébként? 39500, vagy mi az a pont meg vessző ott közte?

2011. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szüleid szívattak, mivel pontosan tudják, hogy úgyse fogod tudni összeszedni. Így adták a tudtodra finoman, hogy nem fogod megkapni, mert nincs pénzük.
2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kutya nem egyszeri kiadás, van havi fenntartási költsége is...
2011. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!