Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GYED! Járna nekem ha el...

GYED! Járna nekem ha el küldenének a munkahelyemről? Próba időn vagyok ha most ki derülne hogy babát várok és el küldenek járna nekem a GYED?

Figyelt kérdés
Ez előtt több mint két évig folyamatosan volt munkám ha most el küldenek kapom a gyed-et? Októberre várom a babámat!
2011. ápr. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi van még a próbaidődből?


[link]

2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a link nem jó, ne idézgesd, ezer éve mások a szabályok. Mindig valami hivatalos szerv oldalát nézzed, pl. ezt:


[link]


Egyébként GYED előtt TGYÁS-ra érdemes menni, és az után menni gyedre, mikor az lejár. Annál van egy 42 napos türelmi idő a biztosítási jogviszonyod megszűnése után.

De ha októberben szülnél, és a közeljövőben küldenének el, akkor nem férnél bele a 42 napba.

Mindenesetre jó lenne, ha nem lennél próbaidőn.

2011. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont a fennmaradó időre elmehet munkanélkülire és úgy biztosított marad...
2011. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!