Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaközvetítő mennyi pénzt...

Munkaközvetítő mennyi pénzt illetve hány százalékot nyúl le magának? (Németországban)

Figyelt kérdés
A minimálbér tudtommal 1245 euró.Ebből mennyi az övé?
2011. ápr. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyi, az EU-ban munkaközvetítésért csak a munkáltatótól kérhető pénz
2011. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem egészen így van.A munkaközvetítő talál neked munkát Németországban(ezért nem kérhet semmit) s ezután ha már dolgozol az adott állásban akkor a fizetésed nem tudom hány százaléka őt illeti.Ez így van,csak nem tudom hogy hány százalék az övé!
2011. ápr. 15. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen jogszerűtlen, kérdezz meg egy ügyvédet is nyugodtan


amivel keverheted, az a bérfoglalkoztatás, de ott is meg kell kapd a minimálbért és a munkáltatód a közvetítő cég lesz, a valós munkahelyed meg egy másik cég...a cég a munkáltatódnak fog fizetni, hogy x munka el legyen végezve...ami összegből neki van jutaléka/haszna ill, a te béred és az utánad fizetett járulékok lejönnek belőle

2011. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát engem ez majdhogynem nem is érint?A minimálbért(1245euró)mindenféleképpen megkapom persze levonásokkal mindennel együtt 1245 euró s ezt mind megkapom?
2011. ápr. 16. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Németországban nincs olyan hogy "minimálbér". Tehát nincs olyan, hogy ezt az összeget mindenképp meg kell adniuk. Inkább tól-ig összeget lehetne mondani, ami egy adott munkára kapható.

1245 euróval tisztán pedig ne számolj. Hacsak nem valami jó kis állásod van. Általában egy eladó (Pl) olyan 900-1100 euró körül visz haza tisztán, de inkább 900 körüli az összeg. persze ez sokmindentől függ.

2012. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!