Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Voltatok úgy, hogy a Tescoban...

Voltatok úgy, hogy a Tescoban a biztonságiak meggyanusítottak lopással?

Figyelt kérdés
Az ismerősömmel voltunk a Tescoban, és a kasszánál számlaellenőrzést tartott a biztonsági őr, aztán az ismerősömnek a biztonsági szobába kellett mennie, mert egy olcsó szemüveget kerestek rajta, amit a kezében vitt magával üzletben sokáig.(Mivel nem volt nála az olvasó szemüvege, és nem látta a kis betűket a termékeken-ugye nem mindegy,hogy milyen sampont vesz az ember...) A szemüveget egyébként még az üzletben letette valahova.
2011. ápr. 17. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Csak akkor visznek a biztonsági szobába, ha komolyan gyanús valaki. Feleslegesen ők se szeretnek dolgozni.

2011. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem már befele menet lefogtak még régen.

Kaptam mamámtól egy cipőt, és annak a talpában benne maradt az a sípolós vonalkód, a talpbetét alatt.

Fogalmam sincs hogy ő hogy hozta ki a cipőboltból, de mivel én erre nem is gondoltam gyerek fejjel hogy mielőtt felveszek egy cipőt nézzem át, ahogy mentem be, már a bejáratnál sípoltam.

Ott az ajtóban mindenki szeme láttára átmotoztak, a cipőmet is levetették, de ők sem találtak semmit (otthon vettük észre azt a vacakot).Végül be engedtek, és mondták hogy akkor kifele már békén hagynak.

Gondolhatod milyen ciki volt, 10 éves voltam, majdnem sírtam hogy semmi rosszat nem csináltam, akkor miért bántanak.

2011. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rajtam nem tudom, mit kerestek, akkor épp nem is voltam bent sokáig a boltban, meg nem is fogdostam a cuccokat. De kipakoltatták velem az egész táskámat, mindent ki kellett raknom az asztalra, még a taknyos zsebkendőimet, a tampont meg ilyesmit is. Aztán mikor nem találtak semmit, még annyit se voltak képesek mondani, hogy elnézést kérnek a kellemetlenségért.
2011. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, mikor télen a zsebembe lévő sapkára azt hitték most loptam (valóban tescoban is árusított sapka volt de ősrégi).


Azóta ha akadékoskodik egy ilyen ork megmondom neki, hogy átnézhet, kipakolom a zsebem is de én a pénztártól el nem megyek semmiféle hátsó szobába. Bekap6ja a f@szomat. Ha nem tetszik neki hívjon rendőrt, késségesen megvárom, amúgy meg ha nem hív akkor én mennék.

2011. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a múltkor nem vettem semmit, és mondta a pénztárosnő, hogy ha nem veszek semmit, akkor az információs pultnál menjek ki.A biztonsági őr rám nézett, és mondta, hogy ki enged,ha megmutatom a táskám. Mondom tessék, nézze át,mire ő: Én ahhoz nem nyúlhatok. jól van, mondom akkor megmutatom én. Kb. egy fakkot nézett át (bele pislantott), és mondta, hogy mehetek.(Nagyon brutális ellenőrzés volt, másik 600 helyre is rakhattam volna a cuccot, ha lopni akartam volna.)

16/F

2011. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
JA, elnézést azt nem szokás ott kérni, úgy látszik...egyébként egy munkatársam is hasonlóan járt, tőle sem kértek elnézést!
2011. ápr. 18. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt már iylen :D nekem a media marktnál

alig nézett a atatyómba már el is engedett

2011. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!