Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elhagytam a személyimet. Az...

Elhagytam a személyimet. Az okmányirodában kapok rögtön ideiglenes személyit?

Figyelt kérdés

Az ideiglenes személyi az csak egy igénylőlap? Vagy hogy van ez? Fontos lenne tudnom, mert szükségem lesz rá a hétvégén.

Mivel tudom ilyenkor igazolni magam?


(elnézést ha rossz helyre írtam)


2011. ápr. 18. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Okmányirodában azt hiszem kötelező jelleggel kell kiváltanod ideiglenes személyit, amit 1-2e forint lesz az illetékbélyeg miatt. Azonnal megkapod, hétvégére meglesz.

(A száma mondjuk más lesz, mint az előzőé, úgyhogy ez okozhat problémákat, ha pl. pótérettségin akarod igazolni magad vele..)

2011. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer én is elhagytam, felhívtam az Okmányirodát, és azt mondták, várjak pár napot, mielőtt újat csináltatok, mert megkerülhet. Meg is került.

Egyébként igen, azonnal adnak ideiglenest, egy A/4-es papír formájút. Ezzel igazolni tudod magad.

2011. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
személyit kapsz valami papírt pénzért persze.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, várj vele péntekig, hátha visszapostázza valaki neked..
2011. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én 1 honapja csináltattam mert elveszett 1500 ft volt és rögtön adtak ideiglenest ami kártya volt nem pedig A4es lap
2011. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül megkerült a táskával eggyütt minden! :)

2011. ápr. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!