Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy évet kihagyok nappali...

Ha egy évet kihagyok nappali tagozaton való tanulásból, de aztán visszatérek tanulni végleg megszűnik a gyerektartás amit kapok? 18/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Természetesen apát támogathat a maga jószántából, de már nem kötelező
2011. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem végleg.Hiszen ha egy baleset miatt szűnne meg a jogviszonyod, de utána folytatod, akkor utána megint iskolába jársz nappali tagozaton, így újra köteles fizetni. nem?
2011. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Önszántából nem fog, bár nem vágná földhöz anyagilag..
2011. ápr. 20. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal, ha halasztasz (hivatalosan!), akkor nem ér véget a jogviszony, csak szünetel.

Én ezt javasolnám inkább, szeptemberben iratkozz be, majd kérd a halasztást egy évre.

2011. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az a baj, hogy én ugy tudom, hogy halasztani csak egy félév után lehet.ahhoz, hogy halaszthass kell egy aktiv féléved legyen.azt is megcsinálhatod, hogy beiratkozol de nem jársz be, ha dolgod van. ugrik egy féléved, de valószínűleg nem véletlenül hagynál ki egy évet.
2011. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:46- ez iskola függő. Fel kell hívni az adott intézményt. Én ez alapján döntöttem a felvételinél. Megkérdeztem, hogy az első félévet lehet-e halasztani. sok helyen lehet.

Passzív félévre pedig nem jár gyerektartás, ez egészen biztos, nekem sem járt. Viszont ha folytatnám a sulit, akkor újra kérhetném, a bíróság szerint lenne esélyem rá, hogy megítélik. De pereskedni nem akarok, tehát tartsa meg a pénzét.

2011. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi lesz így velem ..
2011. ápr. 20. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

iratkozz be valami okj-s nappalirendszerű képzésbe.

halasztás meg jogviszonyszüneteltetéssel jár mindenhol, diákod sincs olyankor

2011. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!