Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy tudnék pénzt...

13 évesen hogy tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a diákmunka 14-től van,de én már most szeretnék szerezni valahogy. Valami tipp?
2011. ápr. 24. 20:29
 1/5 anonim válasza:
diákmunkát 15 éves korodtól vállalhatsz, azt is csak szülői beleegyezéssel, igazán 16 éves fejjel mehetsz már saját magad de tapasztalatból mondom ilyen éves fejjel is éjjel nappal figyelni kell hogy legyen valahol meló mert mindenhova az "ismerősök kellenek"
2011. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek, hogy szeretnél egy kis pénzt és ezért szívesen végzel bármilyen házimunkát a fűnyírástól kezdve a motorolajcseréig. :P


Biztos jutalmazni fogják.

2011. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lopj, én is azt csinálom! Jó ez vicc volt xD. Kérj zsebpénz vagy amit én csinálok :főzök,kutyát sétáltatok :D
2011. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eladhatod a májad is.... Feketepiacon most igen jó ára van...
2011. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eladod a felesleges dolgaidat, ha meg fiú vagy és vidéken élsz akkor mész locsolni..

Öregasszonyok mindíg adnak jattot..

2011. ápr. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!