Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság, hogy ha...

Szerintetek butaság, hogy ha az ünnepekre, és egyéb alkalmakra kapott pénzt magamra költöm, és anyáméktól nem kérek pénzt? 17L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 19:23
 1/2 kisnita válasza:
Nem butaság. Szerintem ha kapsz alkalomra pénzt akkor ne kérj külön zsebpénzt a szüleidtől. Esetleg akkor ha nagyobb dologra gyűjtesz és a szüleidnek nem esik terhükre zsebpénzt adni.
2011. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az én szüleim azt mondják, hogy azt a pénzt is ők adják amit a rokonoktól kapunk, mert nekik kell visszaadni. Szóval ha netalán veszek valamit ami nem kaja és ruha nekem kell mindig bűntudatot érezni. Már alig várom hogy keressek magamra. Anyám is azzal nyaggat hogy miért nincs barátom, mintha ahhoz nem kéne fodrászhoz járni, kenceficéket venni stb... 22 csapdája
2011. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!