Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fém 200-asból van kb 100. 000...

Fém 200-asból van kb 100. 000 forintom. Pénzváltóban ez jár-e plusz költséggel?

Figyelt kérdés
Exlusive Change-pénzváltó a neve
2011. ápr. 30. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ha fizetsz vele, akkor semmilyen plusz költésget nem számíthatnak fel viszont emlegetni fogják a felmenőidet.
2011. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha szép lassan kiadod. Inkább vásárold el nagy bevásárlások alkalmával, mert a pénzváltásnál általában szoktak jutalékot levonni. Emlékszek, mikor bevonták az 1-2 Ft-os érméket, nekem is volt rengeteg (gyűjtöttem :D), és úgy döntöttem, hogy kiadom. Feladtam egy "sárga csekket" postán, hát azóta nem látnak szívesen a postán és nem is megyek már nagyon oda.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor a válaszokból azt szűröm le, hogy nem nagyon érdemes pénzt gyűjteni, max 10-20 ezrest:D

Esetleg nem tudod mennyi jutalékot vonnak le? tudom, hogy utána járhatnék, de itt személytelen, nem ismer senki:D

2011. máj. 1. 11:06
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon egyszerű az egész..itt gyakorin csak túlbonyolították..50db-ot ingyen beváltanak..mondtam h sokkal több van mint 50db.és h ha minden nap viszek 50et semmi gáz nem lesz?mondta h nem.számlára meg 500 db-ot is be lehet fizetni.meg is tettem.anya ideadta az árát nagypénzel.én meg 200asokkal kifizettem..szal nem olyan bonyolult mint ahoyg azt irt irták sokan.
2011. máj. 2. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy ingyen megúsztad. Igazából szerintem az az általános amit fent írtak.
2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!