Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogykell normálisan megforgatn...

Hogykell normálisan megforgatni 3x a kapott bónuszomat netes fogadásnál?

Figyelt kérdés

Légyszi valaki segítsen:)

Betclic-nél kaptam egy 1325Ft-os bónuszt,amit 3x kell megforgatni,minumum 1,5-ös oddsra lehet tenni. Chaten megkérdeztem tőllük hogy hogyműködik ez, de csak mégjobban összezavarodtam. A számlám 0ft-on van és erre kaptam rá a bónuszt.



"zoli: Üdv, egy egyszerű kérdésem lenne az új 1325Ft-os bónusszal kapcsolatban! Még sehol nemhasználtam így bónuszt,és ahogy olvasom 3x kell megforgatni! Szóval ha jól értem akkor amint megjön ez a bónusz,fogom és mindet felteszem egy focimeccsre pl: +2,5 gólra...ha ez bejött,akkor a nyert összeget ismét egészében rákell tennem másnap egy másik ilyenre? és így tovább amig a 3.napon is bejön? utána gondolom ha összegyülik 4-5 ezer FT,akkor már kitudom venni?


Peter: Nem szükséges egyszerre felrakni az egészet. A bónusz értékénak háromszorosát kell megforgatni, 1325 forint esetén ez összesen 3975 Forint, de ezt nem pontosan 3 fogadással kell teljesíteni. Ha egy fogadást 100 Forintért köt meg, annyi számít ebbe, ha 1000 Forintért, annyi.


Peter: Összesen annyit kell fogadásokra költeni, mielott a bónusz értékét, az 1325 forintot dfel lehet venni nyereményként számlájáról. Az a feletti összeget felveheti bármikor, de azt bent kell hagyni addig, amíg összesen 3975 forint értékben fogadásokat nem kötött."


Lehet hogy énvagyok a hülye, de nemértem.

Valaki tudna konkrétan példát irni nekem hogy ha full téttel akarok játszani..addig amig kinemtudok venni pénzt(hiszen sokat nemveszíthetek) akkor ez hogymegy?


Köszönöm:)


2011. máj. 12. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a Péter egy fogalmatlan majom :D


Nem a példádra fogok reagálni mert az elég kusza hanem az általános eljárásra. Szóval nekem 4ezer forintnyi fogadásra van szükséged ahhoz hogy lekérd a pénzt. A betclic szabályzata szerint háromesélyes fogadásnak kell lennie (tehát két kimenetel nem elég pl tenisz vagy gólok száma), gondolom erre a bónuszra is ez vonatkozik.


Szóval elkezdesz fogadni, rakod a megfelelő meccseket és ha már tétként felraktál 4ezret leveheted a pénzt.Raksz egy meccset 500al egyet 1500el egyet meg 2000el és megvan (Akárhogy is lebonthatod több részre más tétekkel stb.) Az állapotodat meg a számla bónusz részlegébe tudod megnézni mennyi van még vissza. Ennél szájbarágósabban nem tudom elmagyarázni remélem segítettem

2011. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!