Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay vásárlás visszavonás?

Ebay vásárlás visszavonás?

Figyelt kérdés
Nos az a problémám lenne h rendeltem 3 cuccot ebayről és 1et kifizettem és korlátozták a paypal accountom szóval most azt intézzem h jó legyen .. de a 2 termék még bent maradt és küldtek email-t h jobb lenne fizetni :S de nem kell szóval le kéne mondani valahogy :S tipp ötlet? / következmény ? köszi a válaszokat!
2011. máj. 17. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen nagy összegűek?

talán írhatsz az eladónak h sajnálod de mégse kell, vagy h probléma akadt a paypaloddal, ha rendeset fogtál ki akkor megérti.

2011. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

KÖTELES VAGY KIFIZETNI ÉS ÁTVENNI !!!


A hozzád hasonló link "vevők" miatt van sok eladónál odaírva,

hogy M.országra nem szállít!!

2011. máj. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

árulad már el, miért, hogyan korlátozták a paypalodat?

amugy a 2. hozzászólónak tökéletesen igaa van!

2011. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem koteles atvenni!


A legtobb elado meg azt is bevallalja, hogy szallitas utan 48 oraval visszaveszi kerdes nelkul. Ugyhogy egyaltalan nem koteles atvenni.


De ezt az eladoval kell lebeszelned. Irj neki egy levelet, es mondd el hogy mi van. Legyel fair!


En multkor azzal az indokkal alltam el a vasarlastol, hogy "bocsi de en ugy lattam, hogy ezert az osszegert 2 szemuveget kuldtok. Most latom, hogy ez az ajanlat csupan 1 szemuvegrol szol. Ha ez tenyleg igy van elallnek a vasarlastol, mert igy mar nekem nem eri meg."


2 ora mulva visszakaptam a teljes osszeget PayPal-ra, tehat meg a PayPal jutalekot sem szedtek le maguknak.

2011. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mivel szombat a határidő és még nem jött meg a bankos ügy intézni való = nincs számlám . Mit fogok kapni büntinek ?
2011. máj. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!