Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kihozott a futár egy csomagot...

Kihozott a futár egy csomagot és azt mondta nem kell fizetni. Alá is írtam. A lakásban derült ki, hogy ez egy olyan csomag, amit hétfőre ígértek és fizetnem kellett volna. A futárt már nem értem utol. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:
tökre félek, mert ez olyan mintha loptam volna, nem?amúgy már totál elegem van, hogy egyeztetek telefonon a futárcéggel, megbeszéljük a hétfőt, erre ideállít csütörtökön.
2011. máj. 19. 16:26
 2/10 A kérdező kommentje:
szállítólevél nem volt, csak egy elektromos kütyü, ott kellett aláírnom
2011. máj. 19. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit izgulsz? Majd küldenek csekket, ha fizetős volt.
2011. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát, ha mondjuk feljelentenek, vagy nem is tudom, akkor mondhatom, hogy ilyenkor csekket szoktak küldeni, mint pl. az avonnál?
2011. máj. 19. 16:53
 5/10 anonim válasza:
Menj fel a honlapjukra, keress egy telefonszámot vagy e-mail címet, vedd fel velük a kapcsolatot, és kérdezd meg hogy hogyan gondolták az áru kifizetésének módját.
2011. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem izgulnék a helyedben, a postás hibázott...

bizonyítsák be, hogy nem fizetted ki ...


Tudom, szemétül hangzik, de miért neked kéne minden szr miatt utána járnod, ha hibáznak?!

2011. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az egész olyan furcsa volt, lehúzta a vonalkódot, amikor megkérdeztem mennyit kell fizetni, erre mondta, hogy semmit. nem tudom így kit hoznak ki hibásnak. bár az fura, hogy papírt nem kaptam aláírás után
2011. máj. 19. 17:11
 8/10 A kérdező kommentje:
már elképzeltem, hogy este veri az ajtómat, miután a depóban esetleg kiderül, hogy 30ezer mínusza van
2011. máj. 19. 17:11
 9/10 A kérdező kommentje:
a számla a csomag tartalma közé volt berakva, rajta: utánvét....hát nem tudom
2011. máj. 19. 17:33
 10/10 A kérdező kommentje:
visszajött a pénzért:) jajjj de jó fej vagyok
2011. máj. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!