Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fényképes önéletrajz! Mit is...

Fényképes önéletrajz! Mit is jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Hostess munka diákoknak, fényképes önéletrajz szükséges hozzá. Egész alakos kép kell hozzá? És milyen típusú önéletrajz? + ha van ECDL vizsgám, de nincs meg az alap 7 modul, akkor azt bele kell írni?
2011. máj. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy olyan képet teszel bele amin az egész tested rajta van
2011. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy megvan a vizsgád csak a modulok nincsenek meg ?! :D Akkor hogy tetted le a vizsgát ? Gyorstalapaló volt ? Hú... nem tudsz semmit, az első nap lapát lesz :S Nem tanítanak meg semmit sem ezek az ecdlsesek
2011. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ecdl "még nincs képzettségedet" simán kihagyhatod, őket ez NAGYON NEM fogja érdekelni!
2011. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem a rövid távú célok közé beírhatod

a befejezetlen ECDL-t

2011. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy még csak 3 modul van meg, de akkor ezt kihagyom, és bocsi hogy nem volt érthető.

Amerikai típusú önéletrajz kell?

2011. máj. 22. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beírod hogy csak 3-at csináltál meg vizsga után, azt hiszik nem érted mert nem tudod.
2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de ha más okból nem csináltad, meg tényleg beírható a rövid távú célok közé hogy "hiányzó 3 modul teljesítése"

vagy ilyesmi


én a jogsival voltam így..

2011. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!