Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha fel akarok adni egy kb.10x1...

Ha fel akarok adni egy kb.10x10x10 cm es dobozt amely kevesebb mint 500 gramm akkor azt megtehetem levélként is ugye? És ebben az esetben mibe csomagoljam be? Mert borítékba ugye nem fér.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Feladhatod levélként. Ugyanúgy csomagold, mintha csomagként küldenéd, csak a postán mondd, hogy levélként szeretnéd feladni.
2011. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A postán volt régen egy alsó mérethatár is! Ha vacakolnak akkor rakd be egy nagy (a/4-es) buborékos borítékba.
2011. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval egy kisebb karton dobozba ha belerakom és ráírom a tetejére a címzést akkor mondhatom h levélként adják fel?
2011. máj. 23. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Nézd meg a posta honlapján a levél kritériumait, azt hiszem, valami olyasmi van, hogy a címzést, ha van, a legnagyobb oldalára kell felírni úgy, mintha borítékra írnád. És nem szabad spárgával kötözni, csak ragasztani.

Én könyveket adtam fel levélként, 4-5 darabot egybecsomagolva simán elvittek.

2011. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!