Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lány eszergályost láttatok már?

Liz100 kérdése:

Lány eszergályost láttatok már?

Figyelt kérdés

gondolkopom rajta, hogy annak megyek.. de az nem lenne ciki?

Nehéz fizikai munka?


2011. máj. 28. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Én láttam.


[link]

2011. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

esztergályost (CNC!) és maróst is!

Kifogástalanul, nagyon ügyesen végzi a munkáját!

(nem könnyű, de nem is kimondottan nehéz fizikai munka, függ a munkadarab méretétől!, de fiú/férfi segítség mindig akad!!!)

2011. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttam, és ha rendesen megtanulod akkor betegre keresheted magad, hisz hiányszakma.
2011. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen! Sőt, kőművest is, aki ugyanúgy vitte a malteros vödröt a tűző napon egy szó nélkül. Azt csináld amit szeretnél, ne hagyd hogy rád erőltessenek olyat, amit nem szeretnél.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Láttam, bele is púposodott a gép fölé görnyedéssel! Nem való lányoknak sem monoton szalag munka igazi kizsákmányolás!
2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hamarabb találnál vele állást mint kozmetikusként vagy fodrászként.

Egyébként még nem láttam csajt esztergapad mellett, de ha hallanék ilyenről, biztos hogy a következő alkatrészt vele csináltatnám. :)

2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Erősen gondolkodj el rajta, ezzel a szakmával biztos eltudsz helyezkedni! (szerintem, hogy lány vagy könnyeben)

Egyáltalán nem ciki gondolj bele hány férfi fodrász van ? masszőr ? és még sorolhatnám. Meg a mai világba nincs olyan, hogy férfi, női szakma. Ha tetszik neked, és látsz benne fantáziát akkor szerintem hajrá! Persze azt se szabad hogy befolyásoljon valaki hogy oda menj vagy ép azt hogy nem engedik. Mondani kell hogy oda akarsz menni a te életed!

Nem nehéz, van a maros, és aki programozó . a maros annak a kezdő fizetése olyan: 220 a programozó: 280 ( ezek a kezdő fizetés, és kézhez is kap)

Ha a programozónak mész akkor semmi fizikai munka nincs.

Gondold át, én javaslom nekem!


remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem hülyeség...Szerintem nagyon jó lenne. És a lényeg, hogy könnyedén elhelyezkedel.
2011. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azért is kérdeztem, mert a szüleim nem szeretnék ha odamennék.Holott én tudom, hogy az sokat keres, "kis" munkával. Mert az nem is teljesen esztergályos..hanem annak a főnöke képzés..:)

Elgondolkodok rajta.köszönöm!:)

2011. máj. 29. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:

valahogy belebotlottam ebbe a régi kérdésbe.

ha még látogatott a gyík-ot, akkor kíváncsi vagyok, hogy mi lett belőled.

2015. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!