Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en szeretnék eladni és...

Ebay-en szeretnék eladni és lerendezem a terméket stb. és utána átdob egy olyan oldalra, hogy adjam meg a banki adataimat mikor én paypalen szeretném ha fizetnének? Nemlehet valahogy kiküszöbölni, hogy ezt kihagyjam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
De ha eladni akarsz,akkor az árat valahová kéne, hogy utalják. a Paypal nem bank, nem tudja tárolni a pénzedet, csak virtuálisan. Ha fizetnek neked, azt valamilyen számlán jóvá kell írni.
2011. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adtam meg banki adatokat, csak a Paypal-t.

Valahol kell hogy legyen egy olyan oldal, ahol be lehet ezt állítani.


A paypal-ra is lehet fizetni, nálam minden cégnél az van megadva, hogy a paypal számlámra kérem a fizetést. Az már egy más kérdés, hogy a Paypal hova utalja nekem az összeget, de ez a paypal-ra tartozik, nem az Ebay-re.


Nálam amikor el akarok adni valamit, és beállítom a paramétereket, akkor van egy ilyen sor: Decide how you'd like to be paid, és itt be van pipálva a Paypal.

2011. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azthiszme megvan a gond még régen a német ebay-re regeltem az kever be és oda dob mindig vissza hogylehet beállítani hogy a .com legyen a default ebay sitem?
2011. jún. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!