Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bwin-nél hány forint egy euró?

A Bwin-nél hány forint egy euró?

Figyelt kérdés
Mert ha meghívok egy barátot annak 10 eurót kell feltöltenie hogy kapjon mellé 15 eurót.. na de rafkós a bwin mert azt nem irja hogy nála hány forint egy euró.. és sokan feltöltenek és várhatják a bónuszukat na ettől félek én is. THX
2011. jún. 4. 11:44
 1/5 anonim válasza:
450 Ft=1 euró a bwin-nél... én is megjártam már...
2011. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor a fizetésnél a BANK leemeli a számládról a pénzt, ő konvertálja a pénzt. Plusz leveszi a jutalékot is, természetesen.
2011. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem! A Bwin konvertálja át ez 1000% csakhogy hogyan valóban 450ft??? az milyen durva lenne már?
2011. jún. 4. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Bwinnek már leemelt dollárban a számlámról és meg kelett adnom a pontos összeget hogy mennyit emelt le.. nade a bankba meg azt mondták hogy forintban történt a tranzakció tehát a bwin váltotta be dollárra.. tehát nem tudtam megadni a pontos összeget igy nem is sikerült megerősíteni a számlaszámom.. szörnyű
2011. jún. 5. 08:42
 5/5 anonim válasza:

Ugyan annyi az árfolyama az € +/-20ft

És általában van valami kritérium hogy megkapd a bónuszt.

De le tudod ellenőrizni ha belépsz a bwinre és ott a számlám/pokerem/promóció menü pont alatt le tudod ellenőrizni hogy is áll a dolog.

2011. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!