Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem már, totál...

Én ezt nem értem már, totál ki vagyok bukva, hogy is van ez akkor? (PTC)

Figyelt kérdés

Már nem tudom hányadik PTC oldalon vagyok túl, ahol épp hogy elérem a kikérési összeget már csaló oldal lesz, vagy kikérésnél azt írja hogy csak beruházás után lehet kikérni...A legszemetebb dolog hogy ki se írja sehol hogy be kell ruházni ehhez...már komolyan a hajam tépem. Abból amit eddig összekattintottam nem lehet reffeket venni vagy valami? Mert mindenhol csak az van hogy paypalon meg alertpayon keresztül lehet...

Miért nem tudnak gondolni egy kicsit a standard tagokra is akik pont azért PTc-znek hogy egy csöppnyi pluszt szerezzenek? Már több száz dollárom veszett el, de mindegyik ilyen 1-2 dolláros volt...képzelhetitek hány oldalt jártam meg. Amik megbízhatóak és ismertek azokon fenn vagyok, de más oldal nincs ami még megbízható és semmit nem kell befektetni azért a nyomorult 1-2 dollárért?

Aki tud ilyen oldalakat küldene nekem linkeket? Azt hiszem lehet küldeni nekem emailt, légyszi küldjetek olyat ami TÉNYLEG megbízható. Köszi szépen.


2011. jún. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy hülyeség az egész, mind átverés. Persze én azt sem értem, hogy hogyan lehet egy percig is komolyan gondolni, hogy ezzel lehet pénzt keresni.
2011. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy hogy vannak amik engem amik fizetnek rendszeresen.

Különben se erre voltam kíváncsi.

2011. jún. 4. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A PTC oldalakon én már 15 éve túlléptem... NINCS olyan ami tényleg megbízható és megérné csinálni... Pénzt MUNKÁVAL lehet keresni, nem bohóckodással.
2011. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!