Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen épületeket építettek...

Milyen épületeket építettek már a Graphisoftos CAD programok segítségével? Híresebb épületek kellenének

Figyelt kérdés

Neten sehol nem találok semmilyen listát arról, hogy milyen épületek tervezéséhez használták pl. az ArchiCAD-ot, de azt tudom, hogy nagyon drága és nagyon specifikus program és kéne minimum pár név


megköszönném :)


2011. jún. 7. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a programon múlik, ezt te se gondolhattad komolyan.
2011. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahm, majd hogyha a leghalványabb fogalmad is lesz arról, hogy mi az a CAD, akkor írj még egy választ, addig ülj le, egyes..
2011. jún. 10. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben. De azért megkérdezhetném, hogy miből gondolod hogy halvány fogalmam sincs mi az a CAD?
2011. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen nem érdekel, hogy mit tudsz/nem tudsz erről, arról vagy amarról


az a baj, hogy én feltettem egy teljesen normális kérdést, nem egy olyat, amiből már ezer van, hogy hogy fogyhatnék le X nap alatt 5*X kilót, és neked egy olyan választ sikerült produkálni, amilyet.


mondjuk, amíg az embereknek az a legnagyobb gondjuk, hogy a rendőr 20 év semmittevés/fánkzabálás/trafipaxozás (megfelelő aláhúzandó) után nem mehet nyugdíjba, addig tőled se várjunk mást :(

2011. jún. 10. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Te egy zseni vagy! Képes vagy látni az összefüggést a CAD szoftverek és a rendőrök nyugdíja között! Le a kalappal!
2011. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!