Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elhagytam valahol a bankkár...

Ha elhagytam valahol a bankkártyámat, akkor bemegyek a bankba megmondani, és kiadják ugy a pénzemet? Ja és kell fizetnem a kártyáért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A pénzedet kiveheted a bankban is. A kártyát viszont nem ártana letiltatni, ha valóban elhagytad. Szerintem nem kell fizetned a kártyáért, amit elhagytál. MAx az újért majd.
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj igen az ujért kell,de mennyit kb?
2011. jún. 9. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:

kondíciós lista!!!


de először is letiltatni

2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
holnap megyek letiltatni.ma vettem észre pont fizikor.mi aza kondicios lista?
2011. jún. 9. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden banknak van 24 órás telefonos ügyfélszolgálata. Ha valóban elhagytad, akkor tiltasd le azonnal, ugyanis csak onnantól felel a bank az esetleges károkért. Valamint ha valaki használná a kártyádat valamelyik automatánál, azonnal bevonásra kerülne.
2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne holnap tiltasd le, hanem most azonnal telefonon
2011. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor anya pár éve azt hitte, h elhagyta az övét, akkor letiltották neki, és az újért asszem vmi 5000ft-t vagy mennyit kellett fizetni, de ez bankonként eltérő lehet.
2011. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem csak bankonként, számlatípusonként vagy épp kártyatípusonként is vannak eltérések. Ezért kell a kondíciós listát nézegetni. De ez nem opcionális, szóval tök mindegy, mennyibe kerül, ki kell fizetni, ha új kártyát akarsz. Pénzt bármikor tudsz felvenni személyi igazolvánnyal/útlevéllel/2001. január 1-je után kiadott érvényes vezetői engedéllyel is. És minden banknak 24 órás ügyfélszolgálata van, azonnal őket hívni ilyenkor.
2011. jún. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!