Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri manapság lepukkant...

Megéri manapság lepukkant lakásokat felújítva eladni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg, ha elejétől végéig Te csinálod a felújítást..
2011. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja igen úgy értettem, hogy minden lehetséges dolgot saját kezűleg csinálnám!
2011. jún. 11. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán megéri,de az eladás nem fog olyan egyszerűen menni.
2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkora a pangás az ingatlanpiacon, mint még soha. Szinte lehetetlen ingatlant eladni manapság - még áron alul is.
2011. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól írja a 14:02-es. Az egész ingatlanpiac pang. Egyedül a nagyon különleges és extra jó helyen levő luxuslakásokra van fizetőképes kereslet, a "mezei" lakásokra nem nagyon. Gondolj csak bele, megszűnt a devizahitelezés, csak drága forint hitelek vannak és ráadásul az ún. válság miatt sincs pénze az (átlag)embereknek. És azt még nem is említettem, hogy hamarosan több tízezer lakás fog a kilakoltatások miatt megjelenni a piacon, ami az amúgy is nyomott árakat még lejjebb viszi...
2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem lehet eladni szinte semmit sem magánemberként meg főleg.


Amióta itt van ez a sok cég meg vállalat mindenki garanciát akar még a wc papírra is.

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként is, nem elég magas az adó rá, ha 5 évenbelül adod el az új lakást?
2011. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly kb. 3 hónap alatt adtam el a felújítandó panel lakásomat, és még nem is sokkal kevesebbért mint szerettem volna. Kisebbet kerestem, olyat ami felújított, hogy azzal már ne kelljen vesződnöm. Mit mondjak, könnyebb volt eladni mint venni.. ki gondolná??
2011. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 14:02:

Az ár az, amennyiért el tudod adni. És van az az ár, amennyiért el lehet adni, amennyiért sokan árulják, nem ér annyit.

2011. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor éri meg ha tudod, hogy milyen típusú lakásokat lehet eladni, és olyat veszel, mélyen ár alatt.


Az ördög a részletekben rejlik.


Ha az érdekel, hogy jobban megéri-e mint régen, akkor a válasz egyértelműen nem, a piac nagyon szűkült, és még bőven további esés várható.

Ha nagyon jól csinálod, mert jó szemed van hozzá akkor lehetsz nyereséges, de ha itt teszed fel a kérdést akkor jó eséllyel nem az a kategória vagy (nem bántásból).

2011. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!