Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan hely itt (budape...

Létezik olyan hely itt (budapesten) ahol bevesznek egy órát megsaccolják menyit érhet és anyiért beveszik vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
van ugyanis egy 20-30ezer forintos órám és hát nagyon le vagyok égve és kéne a pénz hol tudok ilyet csinálni?
2011. jún. 11. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik zaciba beveszik, de azt tudnod kell, hogy egy újonnan 20 ezer Ft-os óráért max néhány ezret fogsz kapni, tehát sokkal kevesebbet mint amennyit ér. Inkább add el az expressz.hu-n.
2011. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de alig lett használva sőt szinte semennyit!még tok is megvan hozzá!merre felé van itt zaci?
2011. jún. 11. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Online hirdetés, órások, ékszerészek, zaci. Ebben a sorrendben próbálkoznék.
2011. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
zaci miért van ennyire a legvégén?ennyire lehúznak?
2011. jún. 11. 23:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha zaciba adod az órát a következő fog történni.

Az órát megvizsgálják(hogy értékes-e,márkás-e,működik-e stb) majd megvizsgálják a jelenlegi értékét.Te ennek az értéknek a felének a felét kapod meg(nem tudom ez hány részed..) VAgyis ha az órádat 20.000 forintra értékelik akkor annak a fele 10.000 és ők ennek a felét adják meg neked.Kérheted 3 heti vagy 3 havi zaci tárolásra.Ez a kamat miatt fontos.Minél tovább tárolja a zaci az értékedet annál több kamatot fogsz fizetni.

Még valamit.

Azt,hogy te alig használtad az órát,vagy nem is használtad,az értékéből már akkor veszített,amikor kihoztad az üzletből.

2011. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem.én nem akarok kamatot fizetni semit csak anyit hogy vegyék be adjanak érte valamennyi pénzt megkapják az órát csináljanak valamit vele az nem érdekel:Dmintha eladnam nekik
2011. jún. 11. 23:50
 7/13 anonim ***** válasza:

ilyen esetben természetesen nem kell törődnöd a kamattal, az csak visszavásárlásnál fontos

amúgy a felének a fele az pontosan a negyede :)

2011. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne a zaciba ad,hanem ad el.Mint írtam a zaciban jóval kevesebbet kapnál érte mint amennyit remélnél.Ha 20 ezret ér az órád akkor jó ha 5000 forintot kapsz érte(megírtam hogy megy) Ha beadod megkérdezik,hogy mennyi időre akarod beadni.Általában 3 hónapra adják be az értékeiket az emberek.A zaciba beadott értékeket többnyire ki is szokták váltani,mert ez csak átmeneti megoldás.Ha nem váltod ki akkor lejár a határidő. határidő hónapja végéig még tárolják,és ha akkor sem váltod vissza,akkor elvesztetted az értékedet.

Ha nem kell az órád,inkább ad el..Jobban jársz.

2011. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 23:54-nek

köszike..igazad van a negyede.Vagyis az érték negyedét fizetik csak ki..

2011. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen igen csak ha mondjuk megpróbálom vaterán eladni vagy tők mind1 valahol máshol ott senki nem veszi meg 20.000ér!azt hiszik kamu vagy nem tudom én se adnék ki így neten 20rongyot egy óráért,kicsit bizonytalan szerintem:S
2011. jún. 12. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!